Met VeloTours naar We Ride Flanders
Nieuw bij VeloTours : We Ride Flanders. De toerversie van De Ronde van Vlaanderen kan eigenlijk niet missen in ons aanbod, dus gaan we komende editie met veel plezier voor het eerst met een groep naar deze monumentale toertocht!
Rijdt een dag voor de mannen- en vrouwen profkoers over de bekende Vlaamse kasseienbeklimmingen van o.a. de Oude Kwaremont, Paterberg en Koppenberg en passeer de finishlijn in Oudenaarde.
We Ride Flanders is ieder jaar volledig uitverkocht maar gelukkig hebben wij tickets weten te bemachtigen! Er zijn vier afstanden, 75km, 144km, 179km en en 257km. De langste afstand start in Antwerpen en volgt het parcours van de profs. De andere afstanden starten in de finishplaats Oudenaarde. De organisatie biedt vroeg in de ochtend een transfer aan van Oudenaarde naar Antwerpen voor deelnemers aan de langste afstand, natuurlijk inclusief fiets.
Het arrangement
Het arrangement bestaat uit één nacht in het parkhotel in Waregem of in Van der Valk Nazareth-Gent, met het ontbijt inbegrepen, en natuurlijk een startbewijs voor de We Ride Flanders.
VeloTours wielershirt
Bij dit arrangement is het VeloTours wielershirt niet inbegrepen. Onze kledingleverancier is Yarn Cyclingwear. Bekijk de maattabel op de website van Yarn om er zeker van te zijn dat je de juiste maat bestelt. Zij adviseren om wielerkleding strak te dragen, maar als je geen fan bent van een strakke pasvorm kun je overwegen om een maatje groter te nemen.

Xpert Clinics Sportmedische partner van Velo Tours
Fysiek wordt er veel van je lichaam gevraagd bij zo’n sportief evenement als de Granfondo Lombardia. Daarom stelt de organisatie het verplicht om je medisch te laten keuren voordat je deelneemt aan deze sportieve uitdaging(en).
Xpert Clinics is de sportmedische partner die je hierbij kan ondersteunen. De kliniek is gespecialiseerd in bewegings- en sportzorg en hebben veel ervaring met Sportmedisch keuringen. Xpert Clinics is ook SCAS gecertificeerd en aangesloten bij de FSMI.
Sportmedische keuringen kunnen bij Xpert Clinics worden afgenomen op de locatie Utrecht en Amstelveen. De volgende keuringen zijn beschikbaar;
- BSMO (Basis Sport Medisch Onderzoek)
- BSMO+ (Basis Sport Medisch Onderzoek Plus) = ten zeerste aanbevolen
- GSMO (Groot Sport Medisch Onderzoek)
- USMO (Uitgebreid Sport Medisch Onderzoek)
Meer informatie over sportmedisch onderzoeken vind je hier op de website van Xpert Clinics.
Bellen mag ook naar: 085 110 18 61